Spływy kajakowe w Borsku
Spływy kajakowe na Kaszubach

Rodzaje spływów kajakowych

Jednodniowy spływ kajakowy
Wielodniowy spływ kajakowy

Wybierz się na kajaki na malowniczych Kaszubach

Spływy kajakowe w Borsku na Kaszubach to chętnie wybierana atrakcja turystyczna. Nie ma w tym nic zaskakującego. Okolice Borska sa znakomitym miejscem na kajaki i organizowanie spływu. Zadowolą miłośników aktywnego wypoczynku oraz pięknej przyrody. Oferowane przez nas kajaki mogą być używane podczas spływu przez całe rodziny. Zapraszamy zarówno dorosłych, jak i dzieci. Umożliwiamy Naszym Klientom wypożyczenie na spływy kajakowe na Kaszubach sprzętu najwyższej klasy z dowozem we wskazane miejsce. Oferujemy kajaki dwu- oraz jednoosobowe. Spływ kajakowy może odbyć się wszystkimi okolicznymi rzekami – Zbrzycą, Wdą lub Brdą. Proponowane przez nas kajaki zostały przetestowane przez wielu użytkowników w różnych warunkach. Dzięki temu nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo. Spływy kajakowe w Borsku to idealna zabawa także na firmowe spotkania integracyjne.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, zapewniamy również możliwość kontaktu z kajakarzami na szlakach. Doradzamy niezdecydowanym wczasowiczom najlepsze szlaki dopasowane do ich możliwości. Szczególnie zachęcamy do spływu rzeką Wdą. Po zakończonym wydarzeniu proponujemy nocleg w naszych przytulnych domkach letniskowych w Borsku lub pod namiotem. Spływ kajakowy m.in. Wdą może zmęczyć niejedną osobę!

Spływ Wdą w Borsku

Spływ Wdą w Borsku może zapewnić wiele przyjemności. Rzeka znana jest ze zmiennego nurtu, co w trakcie spływu kajakowego dostarcza mnóstwa atrakcji. Wda przepływa przez malownicze tereny, przecina też największe z jezior kaszubskich zwane „Morzem Kaszubskim". Spływ Wdą jest przeżyciem, które zapamiętasz na długi czas.

Spływ kajakowy rzeką Zbrzycą na Kaszubach to wiele możliwości. Zbrzyca ma mnóstwo mniejszych odnóg wpływających do jej głównego nurtu. Spływ kajakowy może więc rozpoczynać się i kończyć w różnych częściach rzeki. Daje to możliwość zaplanowania spływu jednodniowego lub na kilka dni.

Spływ rzeką Brdą poleca się wszystkim zapalonym kajakarzom na wielodniowy wariant pełen niespodzianek. Długość „królowej rzek” zachęca do jej odkrywania pod kątem krajobrazu i poznawania własnych możliwości wytrzymałościowych podczas spływu kajakowego.

Spływy kajakowe / galeria

Project 1
Domki letniskowe
ROMDEX
Project 1
Spływ na Kaszubach
ROMDEX
Project 1
Spływ z nurtem Wdy
ROMDEX
Project 1
Zorganizowany spływ kajakowy
ROMDEX
Project 1
Kajaki na Kaszubach
ROMDEX
Project 1
Kajakiem po jeziorze
ROMDEX
Project 1
Kajaki na spływ kajakowy
ROMDEX