Spływy kajakowe w Borsku
Spływy kajakowe na Kaszubach

Rodzaje spływów kajakowych

Jednodniowy spływ kajakowy
Wielodniowy spływ kajakowy

Spływ kajakowy w Borsku na Kaszubach to jedna z najczęściej wybieranych form atrakcji turystycznych. Umożliwiamy naszym klientom wypożyczenie kajaków najwyższej klasy z dowozem sprzętu na wskazane miejsce. Spływ kajakowy wszystkimi okolicznymi rzekami - Zbrzycą, Wdą, Brdą. Możliwość kontaktu z kajakarzami na szlakach, jeśli taka potrzeba zajdzie.
Doradzamy niezdecydowanym wczasowiczom najlepsze szlaki dopasowane to ich możliwości. Po zakończonym spływie proponujemy nocleg w naszych przytulnych domkach letniskowych w Borsku lub pod namiotem.

Polecamy spływy kajakowe:

Spływ rzeką Wdą znanej ze zmiennego nurtu co w trakcie spływu dostarcza wielu atrakcji. Wda przepływa przez malownicze tereny, przecina największe z jezior Kaszubskich zwanych "Morzem Kaszubskim".

Spływ kajakowy rzeką Zbrzycą to wiele możliwości. Zbrzyca ma wiele mniejszych odnóg wpływających do głównego jej nurtu, więc spływ kajakowy może rozpoczynać się i kończyć w różnych częściach rzeki. Daje to możliwość zaplanowania spływu jednodniowego lub na kilka dni.

Spływ kajakowy rzeką Brdą poleca się wszystkim zapalonym kajakarzom na wielodniowy spływ pełen niespodzianek. Długość "Królowej rzek" zachęca do jej odkrywania pod kątem krajobrazu i poznawania własnych możliwości wytrzymałościowych.

Spływy kajakowe / galeria

Project 1
Domki letniskowe
ROMDEX
Project 1
Spływ na Kaszubach
ROMDEX
Project 1
Spływ z nurtem Wdy
ROMDEX
Project 1
Zorganizowany spływ kajakowy
ROMDEX
Project 1
Kajaki na Kaszubach
ROMDEX
Project 1
Kajakiem po jeziorze
ROMDEX
Project 1
Kajaki na spływ kajakowy
ROMDEX